+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

POMPË GJOKSI MANUALE

6 000.00 lek 6 000.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Përshkrimi i produktit

Dizajni i ri ergonomik përshtatet rehat në dorën tuaj dhe ka nevojë për më pak energji për të pompuar, kështu që ju merrni një mënyrë efikase për të nxjerrë qumështin e gjirit pa i lodhur duart.
Dizajn ergonomik - i formuar posaçërisht për t'iu përshtatur duarve të grave
Super i qetë - kompakt dhe mjaft i matur për t'u përdorur kudo
 

E dizenjuar për rehati 

I shpejtë për t'u montuar - pa tuba ose korda, ideale për udhëtime

Specifikimet
Ngjyra: transparente
Marka e produktit: Tommee Tippee

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme