+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

HEAD RELIEF EO BLENDROLL-ON 10 M

1 150.00 lek 1 150.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

-Përzierje qetësuese e vajrave esencialë

-Pa aroma sintetike ose kimikate

-Vegane

-Aroma: bimore, lulesh, kamfore

Produktet e vajit esencial Now® nuk janë testuar te kafshët.NOW Foods - Përzierje me vaj esencial për lehtësimin e kokës - 10 ml. (1/3 fl.oz.) NOW Foods Soothing Head Relief Esencial Oil Blend Roll-on ka një aromë bimore, lulesh dhe kamfori me atribute qetësuese për të ofruar lehtësim të kokës. Projekti jo-OMGJ i verifikuar nuk ka aroma sintetike ose kimikate NOW

UDHëZIME MBI PëRDORIMIN

Aplikojeni në kyçet e dorës, qafën, tempujt ose zona të tjera të dëshiruara për një aromë qetësuese, rehatuese dhe qetësuese. Përsëriteni sipas dëshirës gjatë gjithë ditës. Presioni i tepërt ndaj topit mund të rezultojë në rrjedhje vaji.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme