+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Miglio plus capsule x 60 caps - DR TAFFI

4 320.00 lek 4 320.00 lek

IMG_0129
 

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Suplement ushqyes i pasur me ekstrakte melise (millet), selenium dhe vitamina te rendesishme per te ushqyer qelizat e organizmit, vecanerisht lekuren, floket dhe thonjte. Pa Gluten.

 

 

 

PERMBAN

Ekstrakte te melises – ndihmon ne mireqenien e flokeve dhe thonjve.

L-Methionine – aminoacid qe merr pjese ne ndertimin e flokeve dhe thonjve.

Zink dhe Baker – minerale qe kontribojne per floke te shendetshem.

L-Cisteine dhe Selenium – kontribojne ne rritjen dhe pigmentimin e flokut.

Beta-Karoten dhe vitaminat C, E – mbrojne qelizat nga stresi oksidativ dhe kontribuojne per te pasur floke te shendetshem.

Silikon – redukton thyerjen e thonjeve dhe demtimin e flokeve.

 

PERDORIMI

Konsumoni 1 ose 2 kapsula ne dite, me uje ose pije tjeter.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme