+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

BIONIKE DEFENCE AGE PEARL INTENSIVE REVITALISING SERUM 30 ml

3 720.00 lek 3 720.00 lek

IMG_0445
 

In stock
SKU:
Kategoritë: Maska dhe serume, Femra
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Trajtim intensiv i përqëndruar me 10% Vitaminë C e cila jep shkëlqim të menjëhershëm dhe një pamje më të freskët dhe më rrezatuese.

Ditë pas dite përmirëson strukturën e lëkurës dhe rrit elasticitetin.

Teksturë ultra e lehtë me përthithje të menjëhershme, pa aromë. I përshtatshëm per moshën 40 vjec.

 

PERMBAN

10% vitaminë C në formë të stabilizuar: me veti të forta antioksiduese, mbron lëkurën nga stresi oksidativ. Gjithashtu promovon sintezën e kolagjenit të lëkurës, për një lëkurë më të fortë dhe më elastike, dhe e bën lëkurën rrezatuese dhe të njëtrajtshme.

Skin Firming Complex – një kompleks i veçantë i përbërësve aktivë: – Polisakaridi nga farat Cassia: me efekte anti-stres, ribalancon nivelet e kortizolit në lëkurë dhe nxit sintezën e kolagjenit dhe acidit hialuronik.

Përbërës aktiv nga manaferrat Schisandra: nxit vitalitetin e qelizave të lëkurës, rrit rezistencën ndaj stresit oksidativ dhe mbron strukturat e lëkurës nga ROS

 

PERDORIMI

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë pas pastrimit përpara se të përdorni kremin për fytyrën. Shmangni zonën e syve.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme