+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

DEFENCE MY AGE GOLD CREMA NOTTE 50 ML

4 400.00 lek 4 400.00 lek

DEFENCE MY AGE GOLD CREMA NOTTE 50 ML 1 + 1 falas
31/08/2024

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Krem nate me veti antirrudhe. Permireson elasticitetin dhe qendrueshmerine e lekures. Ka nje teksture te bute me ndjesi te mendafshte, me efekt mbushes, hidratues dhe tonifikues. 
E testuar per nikelin, pa konservante, pa gluten.  

-Skin Replenish Complex Kombinim sinergjik i një burimi aktiv të kalciumit dhe peptideve ridensifikimi. Promovon qarkullimin e epidermës dhe prodhimin e lipideve, me efekte përforcuese dhe rigjallëruese, duke ndihmuar në përmirësimin e densitetit, elasticitetit dhe butësisë së lëkurës. 
-Aktiv kronobiologjik: Kombinimi i një peptidi dhe dy flavonoideve të rozmarinës (acidi rosmarinik dhe krizina) që rikthen bioritmet natyrale të lëkurës, duke favorizuar mekanizmat riparues të lëkurës gjatë pushimit të natës. Ndihmon në reduktimin e shenjave të lodhjes dhe zvogëlimin e thellësisë së rrudhave. 
-Acidi hialuronik: Shpërndarë në mikrosfera për një veprim mbushes, hidratues, intensiv dhe qe zgjat. 

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme