+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

SO PURE INCANTO D'AMORE GIFT BOX

5 150.00 lek 5 150.00 lek

Seti permban:
- Shkume dushi 200 ml.
- Eau de Toilette Bionike 50 ml

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Eau de Toilette dhe Shkuma Dushi BioNike SO PURE, të përshtatshme për individë alergjikë ndaj aromave, janë krijuar për të ofruar CILESI dhe EFEKTIVITET SUPERIOR, si dhe TOLERABILITETI maksimale, për të respektuar lëkurën, edhe kur është shumë e ndjeshme.

 

Shkumat e dushit janë formuluar me surfaktantë rreptësisht pa SLES dhe janë pasuruar me glicerinë dhe pantenol për të siguruar butësi të plotë në lëkurë.

 

Eau de Toilette Incanto d'Amore është një aromë e rafinuar me lule dhe femërore. Notat delikate dhe të buta të bozhure përzihen me aromën e shijshme të Jaseminit.

SET-i i DHURATËVE përmban:

Eau de Toilette 50 ml
Shkumë dushi 200 ml

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme