+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

DEFENCE MYAGE Ampoule x 60 capsules 24 ml

5 700.00 lek 5 700.00 lek

1 + 1 FALAS ose,
Bli 1 13336- GIFT BOX DEFENCE MY AGE GOLD (skadenca. 31/07/2025)
Merr FALAS 1 DEFENCE MYAGE Ampoule x 60 capsules 24 ml (skadenca. 31/08/2024)

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Ampula me efekt antirrudhe. Ky formulim ultra-ushqyes favorizon elasticitetin e lëkurës duke forcuar aftësinë natyrale të lëkurës në trajtimin e efekteve të shkaktuara nga ndryshimet hormonale. Lufton thatësinë e lëkurës dhe e bën atë më të fortë dhe rrezatuese. Pas aplikimit, rehatia optimale i rikthehet lëkurës, e cila lihet tepër e butë dhe e mëndafshtë.  

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme