+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

DEFENCE BODY CELLULITE DERMO-DRAINING

5 250.00 lek 5 250.00 lek

Merr 1 + 1 falas

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Krem-xhel per trajtimin e celulitit. Trajtim i bazuar në një efekt ftohës/ngrohës që stimulon mikroqarkullimin kapilar, duke nxitur drenimin e lëngjeve dhe mbetjeve nga indi nënlëkuror. Me një teksturë të lehtë që depërton lehtësisht në lëkurë, është ideal për masazh dhe përthithet lehtësisht në të njëjtën kohë. 

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme