+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Holle Organic Nursing Tea

522.00 lek 522.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Holle Nursing Tea

Çaj organik Holle per nena. Mund te perdoret ne menyre te sigurt gjate javeve te fundit te shtatzenise, si dhe gjate gjithe periudhes se rritjes se femijes per te ndihmuar ne nje pervoje te suksesshme te dhenies se gjirit.

Permban:

• Finok 38%

• Qimnon 30%

• Glikanxo 20%

• Balsam limoni 17%

Produkt 100% Bio-organik i certifikuar!

Perdorimi:Vendoseni bustinen e çajit ne nje filxhan me uje te ngrohte.Lereni per 5 minuta deri sa te leshoje ekstraktin. Rekomandohet te pini 3-6 filxhane ne dite.

Mos e pergatisni cajin me ate te mikrovales.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme