+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

SLENDER CHAI TEA 24 BAGS

970.00 lek 970.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

Përzierje e guximshme, pikante e çajit të zi, Garcinia cambogia dhe erëzave chai

Qeset e çajit të pazbardhur premium me dizajnin tonë pa lëndë kryesore

Po kaloni kohë në palestër dhe po bëni zgjedhje të zgjuara ushqimore. Tani le ta mbajmë të gjallë lëvizjen tuaj me një pije natyrale të shijshme që plotëson në mënyrë të përkryer përkushtimin tuaj - NOW Real Tea® Slender Chai. Çaji ynë unik i zi i mbushur me çaj shkon në punë me Garcinia cambogia, kardamom, xhenxhefil, kanellë dhe barishte të tjera miqësore për lëkurën për të krijuar një çaj të gjallë që është thellësisht i pasur dhe me shije. është miku më i mirë i dietës suaj! 24 .

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme