+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

SLENDER STICKS TROPICAL PUNCH X 12STICKS_NOW

1 240.00 lek 1 240.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

-Vetëm 15 kalori për shkop

-E shijshme freskuese

-E pasur me vitamina antioksidante A, C, E

-50% ose më shumë nga 8 vitamina ditore

-Me përzierje frutash dhe perimesh

-Pa shije artificiale

-Pa konservues

 

UDHëZIME MBI PëRDORIMIN

Për rezultate më të mira, pini disa gllënjka nga një 16.9 oz. shishe me ujë para se të shtoni paketimin. Zbrazni përmbajtjen e paketës në shishe. Tundeni mirë derisa të treten dhe shijoni!

Ruani në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme