+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Triderm ZETA , shkumë

1 400.00 lek 1 400.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

Shkumë me 10% oksid zinku për të qetësuar menjëhere skuqjen dhe irritimin tek bebet , femijët dhe të rriturit !

- Të gjithë e dimë sesa ndjeshmëri ka zona e skuqur, e irrituar apo sensitive.

Asnjë mama nuk e duron dot qarjen e bebes nga djegia dhe dhimbja e zonës së kuqe e të irrituar nga pelena apo kushtet atmosferike?

Asgjë sdo ta bënte më të lehtë aplikimin dhe rigjenerimin e lekurës në këto raste sesa shkuma Triderm Zeta !

Ofron lehtësi në aplikim dhe rigjenerim të shpejtë në sajë të përmbajtjes.

- Sugjerohet edhe në rastet e skuqjes dhe irritimit nga trajtrimet Lazer, epilim , mikrodermoabrazion dhe peeling .

UDHëZIM MBI PëRDORIMIN

Shkundeni kanaçen përpara përdorimit dhe shpërndajeni produktin duke e mbajtur kanaçen me kokë poshtë. Aplikoni një sasi të vogël në zonën që kërkon trajtim. Nuk kërkon fërkim pas aplikimit.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme