+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

NOW® Real Tea - Women's Righteous Raspberry Tea - 24 Tea Bags

1 010.00 lek 1 010.00 lek

Çajj i përditshëm për shëndetin e grave

Qeset e çajit të pazbardhur premium me dizajnin tonë pa lëndë kryesore

Nuk përmban ngjyra artificiale, shije, konservues ose ëmbëlsues

Me listat e pafundme të detyrave, ndonjëherë është e vështirë të gjesh pak kohë, por kjo është një përpjekje e drejtë që ia vlen përpjekja. Qëndroni në ngjyrën rozë me Mjedër të drejtë për femra NOW Real Tea, një pije freskuese fantastike femërore që kombinon gjethet e mjedrës, kofshët e trëndafilit, fenugreek, hibiscus dhe më shumë për të krijuar fantazinë perfekte me lule dhe çajin përfundimtar të grave për çdo fazë të jetës. është mjedra e drejtë për gratë.

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

Çajj i përditshëm për shëndetin e grave

Qeset e çajit të pazbardhur premium me dizajnin tonë pa lëndë kryesore

Nuk përmban ngjyra artificiale, shije, konservues ose ëmbëlsues

Me listat e pafundme të detyrave, ndonjëherë është e vështirë të gjesh pak kohë, por kjo është një përpjekje e drejtë që ia vlen përpjekja. Qëndroni në ngjyrën rozë me Mjedër të drejtë për femra NOW Real Tea, një pije freskuese fantastike femërore që kombinon gjethet e mjedrës, kofshët e trëndafilit, fenugreek, hibiscus dhe më shumë për të krijuar fantazinë perfekte me lule dhe çajin përfundimtar të grave për çdo fazë të jetës. është mjedra e drejtë për gratë.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme