+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

BIONIKE Defence Color Lip Design Lipliner

1 260.00 lek 1 260.00 lek

IMG_0311
 

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Laps për buzët i pasuruar me dyll natyral për një aplikim të butë, të rehatshëm që zgjat deri në 8 orë.

I disponueshmëm në 8 nuanca të ndryshme.

 

 

 

PERMBAN

Përzierje e dyllrave natyralë të cilat e bëjnë teksturën të butë.

Lipidet e perimeve japin butësi në aplikim.

Agjentët teksturizues mikropudra për të siguruar butësi dhe saktësi të lartë.

 

PERDORIMI

Aplikoni duke filluar nga qoshet e jashtme drejt qendrës për buzën e poshtme dhe vazhdoni në të kundërt për buzën e sipërme, duke përdorur një furçë për ta aplikuar dhe përzier.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)