+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

BIONIKE Defence Color Primer Tone-Evening 30 ML

2 840.00 lek 2 840.00 lek

IMG_0303
 

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Bazë para Make -upit per perhapje sa me te lehte dhe kohezgjatje.

Pershtatet për të gjitha llojet e lëkurës.

Minimizon poret dhe papërsosmëritë, duke reduktuar rrudhat dhe linjat e shprehjes.

•Ofron nje ndjesi te mendafshte ne lekure gjate perhapjes

 

.

  • Agjent biomimetik për formimin e filmit i projektuar teknologjikisht përmes një procesi ekologjik inovativ dhe i përbërë nga glikopolimere natyralë, formon një rrjetë biopolimere që mbron lëkurën, ofron një efekt lifting dhe përmirëson qëndrueshmërinë e grimit.
  • Acidi Hialuronik në mikrosfera dhe me peshë të lartë molekulare – është një përbërës kyç pasi ka veti shumë të larta të mbajtjes së ujit, nxit qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.
  • Ekstrakti i Acmella Oleracea – Përbërës aktiv anti-plakje me prejardhje natyrale që zbut rrudhat dhe linjat e holla.
  • Mikropluhur teksturues sferike dhe poroze – ka veti mattifikuese dhe jep një efekt blur.
 

PERDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël para make-up-it ne te gjithe fytyren.

 
  

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)