+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

BIONIKE Defence Color Pretty Touch ~ Blush per faqet ngjyre manaferre

2 555.00 lek 2 555.00 lek

IMG_0438
 

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Puder kremoze dhe kompakte per ngjyrosjen e mollezave. Ju dhuron nje shkelqim natyral. E disponueshme ne 4 ngjyra.

                                                                                                                                                                                    

 

PERMBAN

Pluhurat e mikronizuar (talk, niseshte misri): pluhur me peshe te lehte dhe transparente, dhurojne nje ngjyre te mrekullueshme.
Agjentet teksturizues: Mikro-pluhurat qe lehtesojne shperndarjen e produkteve mbi lekure pas aplikimit.
Vitamina E: Mbron lekuren nga dehidratimi.

 

PERDORIMI

Aplikojeni me ndihmen e furces BLUSHER BRUSH per nje perhapje me te mire.

 
  

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)