+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

BIONIKE Defence Color Absolute Style 24H Eye pencil

1 420.00 lek 1 420.00 lek

IMG_6991
 

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Ky eshte nje laps 24 oresh per syte me hapje automatike rezistent ndaj ujit, garanton ngjyrë intensive dhe të qëndrueshme deri në 24 orë. I përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe mbajtësit e lenteve kontaktit.

 

PERMBAN

Pigmentet shumë i koncentruar, për një ngjyrë të plotë, intensive dhe të njëtrajtshme.

Përzierje dyllësh kombinim i veçantë që jep një ndjesi kremoze, një prekje të mëndafshtë dhe aplikohet lehtë.

Pluhurat teksturizuese të buta dhe të mëndafshta garantojnë butësi dhe aplikim të saktë.

 

PERDORIMI

Aplikoni konturin e jashtëm dhe/ose të brendshëm të syrit.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)