+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

DEFENCE COLOR LIP PLUMP VOLUMISING GLOSS

1 500.00 lek 1 500.00 lek

lip 006
lip 005
lip 004
lip 003
lip 002
lip 001
lip plump
 

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Shkëlqyes për buzët ekstra i formuluar me mikrosfera acidi hialuronik dhe lipoaktive nga lulet e shegës, për një efekt hidratues dhe mbushës.

Tekstura xhel, jo ngjitëse, mbështjell buzët me një film të butë duke i dhënë shkëlqim dhe rehati. Buzët duken më të plota, më të lëmuara dhe më të shndritshme.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)