+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Avene - Eksfoliant delikat me lëkurën

2 200.00 lek 2 200.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Përshkrimi i Produktit

Avene - Eksfoliant delikat me lëkurën

Avène The Essentials Gentle Exfoliation Gel është një eksfoliant i fytyrës dhe është i përshtatshëm për të gjitha lëkurat e ndjeshme.

Ky xhel butësisht heq papastërtitë dhe eleminon qelizat e vdekura falë mikro-rruazave të saj të kombinuara me ujin termal qetësues dhe anti-irritues Avène për një strukturë të rafinuar të lëkurës dhe të shkëlqyeshme.

Pas eksfoljimit, lëkura është e pastër, e butë dhe e gatshme për të marrë kujdeset e pasardhëse.

Jo-komedogjene dhe e zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një ose dy herë në javë, masazhoni me delikatesë në lëkurë të lagur ose të thatë dhe më pas shpëlajeni me ujë.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme