+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Avene - Shkumë pastruese për lëkura normale mikse

2 040.00 lek 2 040.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Përshkrimi i Produktit

Avene - Shkumë pastruese për lëkura normale mikse

Shkuma e lehtë pastrues largon butësisht Make Up-in, papastërtitë, vajin e tepërt dhe papastërtitë e tjera, ndërsa qetëson lëkurën për një çehre të pastër dhe të qetë. Lëkura mbetet me një fund të shëndetshëm, mat.

Kjo shkumë pastruese lë në lëkurë një ndjesi freskie.

  • Pa sapunHipoalergjikJo komedogjenikPa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur ose të thatë në mëngjes dhe në mbrëmje. Masazhojeni butësisht në lëkurë me majat e gishtave dhe shpëlajeni tërësisht.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme