+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

BioNike Thiosoap lares me pH 5.5

1 250.00 lek 1 250.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Përshkrimi i Produktit

Bionike - Thiosoap pH 5,5

Pastrues i lëngshëm për lëkurën akneike, seborreike (fytyrë dhe trup). Kryen një veprim të butë ri-acidues pa ndryshuar ekuilibrin hidro-lipid të lëkurës. Përmban një përzierje të ekuilibruar substancash me veti të larta balancuese të sebumit.

  • Squfuri-rregullon sekretimin e sebumitLactic buffer- ribalancon pH e epidermësKarboksimetilcisteinë- aminoacid squfuri me kapacitet balancues të sebumit

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhojeni direkt në lëkurë ose hollojeni me ujë, më pas shpëlajeni.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme