+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

DEFENCE EYE ANTI-DARK CIRCLE CREAM

2 270.00 lek 2 270.00 lek

Bli 1 DEFENCE EYE ANTI-DARK CIRCLE CREAM 15 ML skadenca. 30/05/2025
merr falas 1 me skadence 30/06/2024

In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Krem kunder rratheve te zinj te syve. E pershtatshme per lekura te ndjeshme dhe intolerante. 
Ky krem përmes përdorimit të përditshëm, punon për të reduktuar rrathët e errët dhe zonat më të errëta në konturin e syve. I pasuruar me troxerutinë, një bioflavonoid që forcon muret e kapilarëve të lëkurës, duke reduktuar kështu brishtësinë e enëve të gjakut. Testuar oftalmologjikisht në sy të ndjeshëm. I përshtatshëm edhe për përdoruesit e lenteve të kontaktit. 

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme