+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Jowae - Ujë micelar pastrues dhe demakjazhues

1 680.00 lek 1 680.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

Jowae Micellar Cleansing Water me Lumifenolet antioksidante dhe Imperial Peony pastron dhe largon makijazhin për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

Ky ujë micellar pastron butësisht makijazhin nga fytyra dhe sytë. Lëkura është e pastër, pa makijazh dhe papastërti si dhe rifiton shkëlqimin dhe freskinë.

94% e përbërësve janë me origjinë natyrale. E testuar nën kontroll dermatologjik.

Pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë me një tampon pambuku.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme