+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Rilastil - Acnestil Xhel larës për fytyrën

2 150.00 lek 2 150.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

Rilastil Acnestil Cleansing Gel është trajtim ditor pastrues, i indikuar në të gjitha rastet e lëkurës së yndyrshme, të përzier, të papastër, me njolla dhe të prirura ndaj akneve.

-I përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate

-Pastrimi dhe ribalancing për lëkurën e papaster dhe njëlat e lëkurës

-Lekura me akne

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme